انگیزه

 

پیام شماره 1

 

درود بر شما

یکی از وسایل با اهمیت ارتباطی انسان در گذشته نامه بوده. کاغذی سرشار از عواطف، عشق، دوستی، دشمنی، خرد، منطق، علم، آگاهی و خیلی چیزهای دیگه. که همه ایناها رو بصورت تکامل یافته می تونیم تو فیس بوک داشته باشیم.

اگرچه فیس بوک دنیای تازه ای رو به ما معرفی کرده اما هنوز هم بهش اطمینان ندارم. به این سبب که معتقدم بر ریا، خودخواهی، تزویر و دروغ های ما بیشتر افزوده. من نقدی به فیس بوک ندارم اما کم کم به مرور علاقه م رو به فیس بوک از دست دادم. هنوز علت دقیق ش رو کشف نکردم.

سال ها قبل یک وبلاگ کوچیک داشتم که جریان سیال ذهنم رو توش منتشر می کردم. نمیدونم چرا الان و در این دوره ناخوداگاه احساس کردم باید دوباره به سمت وبلاگ نویسی بیام.

با همه تنهایی و بی عبور بودنش، وبلاگ هنوز هم حال و هوای عجیبی داره.

تو این وبلاگ سعی میکنم از تشعشعات ذهنی م، از شرایطم در دنیای تئاتر، از آخرین نوشته ها، کارها و تجربیات در زمینه تئاتر و حتی از مسئولیتی که در اداره تئاتر دارم، حرف بزنم.

امیدورام همراه باشین نه لایکر. لایک نمیخوام به گفتمان علاقه مندم. نظراتتون البته در هر صورت منتشر و استفاده میشه. منتظر حضور هنری تون هستم.

 

#
/ 3 نظر / 13 بازدید
طالبی

سلام برای همه شما آرزوی توفیق دارم. قلم زیبا و روانی داری. موفق باشید

طالبی

شما را لینک کردم

علی کشاورزیان

سلام و تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید برای شما دوستان خوبم در اداره کل فرهنگ مازندران در ابتدا می خوام حرفای شما رو در ارتباط با دوستانم و مدیران جدید تایید کنم و این نه به دلیل گفته های شما چرا که به دلیل ارتباط کاری خودم که در این چند وقت داشتم بیان میکنم ولاغیر ، منو هم خوب میشناسین که در این مورد با کسی تعارف ندارم. اما در مورد تیم هنری و کارها و برنامه های هنری و مخصوصا تاتری و با توجه به گفته و اعتقاد خودتون مبنی بر خرد جمعی که اعتقاد بنده و دوستانم نیز هست باید عرض کنم که پیشنهاد بنده به شما این است که هرچه سریعتر تیم های آکادمیک شهرستان ها رو با هر عنوان و نامی (شورای راهبردی ، نظا رت و ..) مشخص و جلسات مرتب و دایمی در این شهرستانها و با این گروه ها برگزار و با اندیشه ، راهکار ها و مشکلات و دغدغه های آنها نیز بیشتر آشنا شوید تا نقشه راه دقیق تر و روشن تری از آینده هنر استان داشته باشید .با سپاس فراوان و آرزوی توفیق